E-shop

Momentálně je obchod uzavřen!!!

O spuštění obchodu Vás budeme informovat zde na našich stránkách v sekci „Novinky“ a na našem Facebooku!!!

 

Nabídka rostlin se bude v průběhu roku měnit dle aktuální dostupnosti.

Poslední den v týdnu pro odeslání Vaší objednávky je středa z důvodu, aby balíček nezůstal na poště přes víkend. Objednávky zaslané později budou odeslané následující týden v pondělí. Děkujeme za pochopení.

Dárkový poukaz

dárkový poukaz

Tento rok máte nově možnost zakoupit si dárkový poukaz, který Vám zašleme do emailu. Tento poukaz můžete vytisknout a darovat k narozeninám, výročí nebo jen tak pro radost Vašim blízkým a přátelům.

Platba je možná pouze předem na účet. Po připsání platby Vám bude poukaz zaslán na uvedenou emailovou adresu maximálně do 5 dnů od připsání platby.

Každý poukaz lze využít pouze pro jednorázový nákup zboží. Poukaz obsahuje unikátní kód, náhodně generovaný. Poukaz není možné vyměnit za hotovost a je nutné vyčerpat celou hodnotu poukazu při jedné objednávce, na poukaz není možné vrácení hotovosti.

Hodnota objednávky rostlin může přesáhnout hodnotu poukazu. V tomto případě bude nutné uhradit zbylou částku předem na účet, po připsání platby na účet bude objednávka odeslána. Infomace pro platbu Vám budou zaslány na Vámi uvedenou emailovou adresu.

Celková hodnota objednávky se skládá z částky za produkty + dopravné.

Ceník:
(položky v ceníku budou upraveny dle aktuální nabídky)

Kosmatec (různé barvy) 35,-/ks
Úrazník (různé druhy) 35,-/ks
Mechovec 35,-/ks
Netřesk (různé druhy) 30,-/ks
Hořec bezlodyžný 45,-/ks

 

Obchodní podmínky naleznete zde.